GÖRSEL TASARIM

Görsel Tasarımda Başarının Adı

Alanya Web Tasarım Görsel Tasarımda Başarının AdıGörsel tasarım süreci yaratıcılık ile başlar. Genellikle müşteri ve tasarımcı arasında gelişir. Fikir alışverişi yapılır. Baskı ve tüm tasarım süreçleri bir arada yürütülür. İşte şimdi Alanya Web Tasarım ile başarılı bir süreç yaşamaya var mısınız?

Görsellik her şeyden daha fazla akılda kalıcılık sağlar. Bu nedenle bir firmanın akılda kalmasını, yani bu bağlı olarak da başarılı olmasını sağlayan faktörlerden biri de görselliktir diye düşünülebilir. Görsel tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görünebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu bir şekilde, organize edilmesini içeren bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok alanda dijital olarak ya da olmayarak uygulanabilir. Görsel tasarımın ilkeleri vardır. Hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim ve birlikten oluşur. Grafik tasarımı yapan kişi grafiker veya grafik tasarımcı olarak nitelendirilir ve bu nitelik ancak eğitim ile kazanılmış olmalıdır. Grafik tasarım bir sanat olarak görülebilir. Bir çok alanda görülür veya bir çok alan içerebilir.

Çevremize baktığımızda, hayatımızın her alanında grafik tasarımın varlığını görürüz. Bembeyaz bir sayfa üzerinde çeşitli logolar görmek, bize o logonun sahibi firmayı anında hatırlatır. Bu nedenle grafik tasarım çok önemlidir. Hedef kitleyi içine alan bu tasarıma önem verilmelidir.

Alanya Web Tasarımda GörsellikAlanya Web Tasarım, görsel tasarım hizmeti ile sizleri hayallerinize ulaştırıyor. Öncelikle sizin kurumsal kimliğinizi oluşturuyor. Firmanızın ürün ya da hizmet tanıtımını, hedeflerini ve yapısını anlatmak ve müşterilerinize sunmak amacı ile, belirli görsel ürün ya da fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında firmanıza uygun bir şekilde tasarlayıp, sizlerin beğenisine sunuyor. Katalogu onaylarsanız, baskıya veriliyor ve yaklaşık 10 gün içerisinde teslim ediliyor. Unutmayın ki görselliğinizle hafızalara kazınacaksınız.

 

Sizin fikriniz en değerli olandır. Bu yüzden görsel tasarım sürecinde, Alanya Web Tasarım sizle işbirliği halinde oluyor. Tasarım aşamasında gerekli ve kullanılacak ürün bilgileri ve fotoğrafları siz ile karar veriyor. Yapılan tasarımı sizin detaylı bir şekilde incelemeniz bekleniyor. Eğer hatalı gördüğünüz veya hoşlanmadığınız bir nokta varsa bu düzeltiliyor. Aksi taktirde baskı sonrası herhangi bir düzeltme yapılamıyor. Katalogun cinsi tamamen sizin zevkinize ve isteğinize kalmış bir noktadır. İsterseniz kuşe kâğıt, isterseniz karton… Kaç tane olacağı konusunu ve rengini de siz belirleyeceksiniz. Ürününüzün görselliğinin artmasını istiyorsanız, Alanya Web Tasarım size farklı imkânlar da sunuyor. Tanıtım dergileri ve kitapçıkları, talebinize göre sayfa adedi arttırma imkânı dahilinde, 4 renkten oluşan selefon, lak, kısmi lak, gofre ve yaldız ile daha dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz. Grafik çalışmalarında CTP adı verilen filmsiz baskı yöntemiyle daha pratik ve kaliteli çözümler elde ediliyor. Müşteri memnuniyeti esas alınarak yapılan tüm tasarımlar, kaliteli e başarılı sonuçlar ile verdiğiniz paranın karşılığını fazlasıyla sizlere sunuyor.