ALAN ADI & HOSTING HİZMETLERİ

Alan Adı & Hostin Hizmetleri

İnternet kullanımının hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başlaması internet sitelerinin sayısını da hızlı bir şekilde artırmaya başladı. Özellikle son yıllarda artık birçok iş için kurulmuş olan onlarca farklı site bulunuyor. Bu siteler sayesinde de günlük hayatta yapmamız gereken işleri kolay bir şekilde yapabiliyoruz. Eğer sizde kendinize ait bir internet sitesi kuracaksanız Alanya web tasarım olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Size sunacağımız alan ve hosting adları sayesinde sizde internet dünyasına ilk adımınızı atmış olacaksınız.

Alanya web tasarım olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak firmamızın en önemli prensiplerinden bir tanesi. Bunun içinde kişisel ya da kurumsal sitenizi kurmadan önce sizin ya da firmanızın adına en iyi alan adları belirlenir ve bu alan adları alınır. Alacağınız alan adlarının süresi ise kendi içlerinde çeşitlilik göstermektedir4. Genel olarak alan adları en kısa en az 1 yıldan başlayıp 10 yıla kadar alınabilmektedir. Eğer köklü bir site olmak sizin en önemli amacınızsa uzun süreli alan adı almak size ekonomik açıdan büyük bir fayda sağlayacaktır. Ayrıca bu sayede başkalarının sizin alan adınızı alması gibi bir sorunla da karşılaşmamış olursunuz.

Alan adını aldıktan sonra eğer alan adınızın süresi bittiyse bu en kısa sürede güncellemeniz gerekiyor. Özellikle çok popüler bir alan adına sahipseniz bu alan adı belli bir süre sonra düşecektir. Bu nedenle aldığınız domaini bitmeden yenilemeniz gerekiyor. Alanya web tasarım yine size bu konuda yardımcı olacaktır. Eğer alan adı almak ya da süresini uzatmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alabileceğiniz alan adı uzantıları ise; .com, .net, .org şeklinde devam etmektedir. Ayrıca bunlara göre daha az yaygın olan .biz, .info, .us, .tv gibi alan adları da bulunmaktadır. Yaptığınız işe göre bu alan adlarından size en uygun olanını alabilirsiniz.

Size sunulan bu alan adlarının hepsini sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Ancak bunların dışındaki .tr uzantılı alan adını almak istiyorsanız o zaman firmanızın evrakları ile bu alan adını almanız gerekiyor. Eğer alan adları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız sizde Alanya web tasarım olarak personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için en kaliteli elektronik cihazları kullanıyoruz. Daha yüksek hız elde edebilmek için siz değerli müşterilerimize çift çekirdekli Pentium D ve Dual Xeon Intel CPU’lar ile Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Ayrıca sizlere sunulan sunucuların asp, asp.net, CGI,perli SSL program dil destekleri bulunmaktadır. Tüm sunucular ise en yüksek güvenlik duvarı uygulamaları ile korunmaktadır. Sizde alan adı alırken sorun yaşamamak ve en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız Alanya web tasarım olarak bizimle iletişime geçebilir ve çalışanlarımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sunacağımız hizmetten sizde son derece memnun kalacaksınız.